REFERENCIE

“Cítiť z toho radosť a pokoru zároveň. Gratulujem z celého srdiečka.”
Jarka

“Nádherná stránka, strašné pozitívum z nej ide.”
Peťa

“Stránka sa mi páči, ideme po rovnakej ceste, to ma veľmi teší.”
Majka

“Janka, krásna pozitívna stránka, ktorá pohladí dušu. Robte to, čo vás baví. Anjelské bytosti a duchovní našepkávači sú s vami. Ďakujem aj za obrazy, ktoré ste mi zaslali. Želám veľa múzy, inšpirácie a Svetla. :)”
Veštec Peter

“Táto stránka je veľmi pekná, obrazy sú nádherné, prajem Ti veľa šťastia v živote.”
Andrea

“Jéé Janka – krásne, ako Ty svetielko.” ♥
Janka

“Ahoj moja milá Janka. Prekrásne si napísala ten článok. Som veľmi rada, že si šťastná a želám Ti všetko najlepšie do Nového roka. Nech sa Ti splní všetko, po čom Tvoje srdiečko túži.”
Zuzka

“Krásna stránka, plná pozitivizmu a farieb :) Prajem veľa šťastia na zvolenej ceste ♥ obrázky sú prekrásne ♥ ”
Petusha

“Janička dušička, jsi mi tak blízká, jako bych tě znala odjakživa 😘 Dotýká se mě každé tvoje slovíčko, každá věta má pro mě pohlazení, od prvního do posledního písmenka. Četla jsem i článečky na tvém webu, jsou plný životních perel a jsou obdarováním. I tvé básničky jsem četla a byla jsem dojatá a zároveň plná radosti a naděje. Mám tě moc ráda, farebné svetielko 💚💜💙❤
T. D.

“Stále svieť pre každého, tak silno ako to ten dotyčný človek potrebuje. Prajem ti k tomu stále plnú batériu. Mám ťa rada!”
Kiči Katinka

“Milá Janka, cestovala som s Tebou vo vlaku. Rezonovali sme spolu, naše duše sa vzájomne obohatili, pohladili. Vďaka. Stránky sú plné svetla, kresby úžasné. Ako ty. Verím, že sa v Olomouci spolu stretneme, až uzraje čas :-) Objímam Ťa a lásku posielam.”
Dada

 

Ak sa vám páči moja práca, prípadne máte akýkoľvek dotaz, poteší ma spätná reakcia :)

Vaše meno

Vaša správa